logo TOP texty

Pracovníci školy

Vedení školy

Telefon

zařazení

e-mail

Kolský Martin 22 ředitel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jan Kohout 25 zást. ředitele Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bičánková Yveta 21 admin. prac. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Heverochová Hana 32 admin. prac.  
Bartoň Miroslav 31 školník  
Bielek Milan 23 vedoucí ŠJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Učitelé

     
Bajáková Lucie 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Brablcová Dana 29 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Fikar Zdeněk 39 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Holešovská Marcela 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hrabánková Adéla 40 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hubáčková Jana 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hynková Petra 30 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kohoutová Blanka 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kolářová Lenka 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Koucká Simona 40 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Krajdlová Petra 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Krois Jiří 41 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lejčková Marie 35 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Limrová Jana 35 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mašitová Iva 41 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Matoušek Josef 39 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pechová Lidmila 34 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pešková Šárka 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pok Petr 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Polák Pavel 30 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smolíková Helena 38 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smyčková Renata 29 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stará Pavlína 35 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Šolcová Monika 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Štekrová Karolína 33, 34 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Švecová Zdeňka 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Výskalová Veronika 34 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zápotočný Vladimír 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vychovatelky

     
Arnoldová Lenka 24, 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bradová Ivana 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Píchová Petra 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Orságová Marie 26, 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výchovný poradce - Mgr. Marie Lejčková *

Výchovný a kariérní poradce - Mgr. Šárka Pešková, Ph.D. *

Metodik primární prevence - Mgr. Lidmila Pechová *

* Konzultace po vzájemné dohodě

 

1. stupeň

2.stupeň

netřídní učitelé

       
1.A Lenka Kolářová
1.B Jana Hubáčková
1.C Lucie Bajáková
2.A Jana Limrová
2.B Pavlína Stará
3.A Marcela Holešovská
3.B Marie Lejčková
4.A Blanka Kohoutová
4.B Zdeňka Švecová
5.A Karolína Štekrová
5.B Lidmila Pechová
5.C Veronika Výskalová
6.A Vladimír Zápotočný
6.B Jiří Krois
7.A Zdeněk Fikar
7.B Adéla Hrabánková
7.C Petra Hynková
8.A Šárka Pešková
8.B Simona Koucká
9.A Petra Krajdlová
9.B Pavel Polák
Dana Brablcová
Iva Mašitová
Josef Matoušek
Petr Pok
Helena Smolíková
Renata Smyčková
Monika Šolcová
 
Eliška Trávníčková
Milena Vavrochová